Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с Украинской классификацией товаров внешнеэкономической деятельности к товарной позиции 8702 относятся троллейбусы (код 8702 90 90 10). Облагаются ли указанные транспортные средства налогом с владельцев транспортных средств?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 29.06.2005
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
E-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел. : (044) 501-06-43)

 
? Відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності до товарної позиції 8702 відносяться тролейбуси (код 8702 90 90 10). Чи оподатковуються зазначені транспортні засоби податком з власників транспортних засобів?

 

До товарної позиції 8702 відносяться:

• всі моторні транспортні засоби, призначені для перевезення десяти людей і більше, включаючи водія;

• звичайні та міжміські автобуси; тролейбуси (із живленням від контактної мережі) і «гіробуси», принцип дії яких полягає в тому, що кінетична енергія накопичується в обертальному з великою швидкістю маховику і використовується для приведення в дію електрогенератора, який живить електромотор;

• автобуси, що можуть бути перетворені в залізничні вагони шляхом заміни коліс і блокування рульового керування, причому двигун залишається тим самим.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос