Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие, имеющее лицензию на право производства алкогольных напитков, производило алкогольный напиток, который еще не был внесен в приложение к лицензии. Является ли это нарушением и какая за это предусмотрена ответственность?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.12.2004
Утратил силу

? Підприємство, що має ліцензію на право виробництва алкогольних напоїв, виробляло алкогольний напій, який ще не було внесено в додаток до ліцензії. Чи є це порушенням i яку за це передбачено відповідальність?

 

Статтею 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР (зі змінами та доповненнями) встановлено, що одночасно з видачею ліцензії на право виробництва алкогольних напоїв суб'єкту підприємницької діяльності видається додаток до ліцензії, який містить перелік видів алкогольних напоїв, які вправі виробляти суб'єкт підприємницької діяльності. Зміни або доповнення до додатка до ліцензії на виробництво алкогольних напоїв вносяться органом, який видав ліцензію, протягом трьох робочих днів відповідно до заяви суб'єкта підприємницької діяльності та визначеного Законом № 481/95-ВР порядку.

Додаток до ліцензії, що містить перелік видів алкогольних напоїв, які вправі виробляти суб'єкт підприємницької діяльності, є невід'ємною складовою частиною самої ліцензії. Такий додаток конкретизує, на які саме види алкогольних напоїв поширюється право на виробництво алкогольних напоїв, яке засвідчене виданою суб'єкту підприємницької діяльності ліцензією. Виробництво алкогольного напою, не внесеного в додаток до ліцензії, є виробництвом цього алкогольного напою без ліцензії, оскільки право на виробництво алкогольного напою, засвідчене виданою ліцензією, поширюється на виробництво конкретних видів алкогольних напоїв, які містяться в додатку до ліцензії.

Таким чином, у разі виробництва алкогольних напоїв, не внесених у додаток до ліцензії, відповідно до ст. 17 Закону № 481/95-ВР застосовується фінансова санкція у вигляді штрафу в розмірі 200 % вартості виробленої продукції (за оптово-відпускними цінами), але не менше 8500 грн.
 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос