Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Ликеро-водочное предприятие предоставляет неисправимый брак спиртозаводу для дальнейшей его переработки в спирт. После ректификации на спиртозаводе ликеро-водочное предприятие снова получает спирт, из которого снова производит водку. Требуется ли ликеро-водочному предприятию уплачивать спиртозаводу акцизный сбор в цене такого спирта? Необходимо ли при получении этого спирта для изготовления водки еще раз выдавать вексель и уплачивать акцизный сбор? Может ли ликеро-водочное предприятие представить уточняющий расчет акцизного сбора для уменьшения налогового обязательства по акцизному сбору в связи с неисправимым браком?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.12.2004
Утратил силу

? Лікеро-горілчане підприємство надає невиправний брак спиртозаводу для подальшої його переробки на спирт. Після ректифікації на спиртозаводі лікеро-горілчане підприємство знову одержує спирт, з якого знову виробляє горілку. Чи потрібно лікеро-горілчаному підприємству сплачувати спиртозаводу акцизний збір в ціні такого спирту? Чи необхідно при отриманні цього спирту для виготовлення горілки ще раз видавати вексель i сплачувати акцизний збір? Чи може лікеро-горілчане підприємство подати уточнюючий розрахунок акцизного збору для зменшення податкового зобов'язання з акцизного збору у зв'язку з невиправним браком?

 

Порядком видачі та погашення податкових векселів, що підтверджують зобов'язання зі сплати суми акцизного збору i видаються суб'єктами підприємницької діяльності у разі отримання спирту етилового неденатурованого, призначеного для переробки на іншу підакцизну продукцію, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.99 р. № 275, визначено повний перелік підстав, з урахуванням яких може здійснюватися погашення виданих податкових векселів, а саме:

• зміна ставок акцизного збору на момент здійснення реалізації підакцизної продукції;

Опрос