Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок проведения камеральных проверок налоговой отчетности по местным, ресурсным, рентным платежам

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Комментарии от 17.11.2004
Утратил силу

Порядок проведення камеральних перевірок податкової звітності
 по місцевих, ресурсних, рентних платежах

 

Статтею 4 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 2181-III) визначено термін «камеральна перевірка».

Камеральною вважається перевірка, яка проводиться контролюючим органом виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях, без проведення будь-яких інших видів перевірок платника податків.

До податкових декларацій (розрахунків) належать документи, що подаються платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі яких здійснюються нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу).

Прийняття податкових декларацій є обов'язком контролюючого органу (пп. 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону № 2181-III). Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію.

Відповідно до пп. «ї» пп. 4.4.2 п. 4.4 ст. 4 Закону № 2181-III форма податкової декларації (розрахунку) встановлюється центральним (керівним) органом контролюючого органу за узгодженням з комітетом Верховної Ради України, що відповідає за проведення податкової політики. У такому самому порядку встановлюються форми податкових декларацій (розрахунків) з місцевих податків i зборів, що є обов'язковими для застосування їх платниками (податковими агентами).

Опрос