Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Физическое лицо, которое зарегистрировано в качестве частного предпринимателя, осуществляет деятельность, отнесенную к сельскохозяйственной. Распространяются ли нормы п. 11.29 ст. 11 Закона № 168/97-ВР на частных предпринимателей? Если да, то имеет ли предприниматель право на открытие спецсчета?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 11.10.2004
Утратил силу

? Фізична особа, зареєстрована приватним підприємцем, здійснює діяльність, віднесену до сільськогосподарської. Чи поширюються норми п. 11.29 ст. 11 Закону № 168/97-ВР на приватних підприємців? Якщо так, то чи має підприємець право на відкриття спецрахунку?

(ПП Бедрик В. Л., с. Михайлівка, Запорізька обл.)

 

Відповідно до п. 11.29 ст. 11 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями) (дію цього пункту продовжено до 1 січня 2005 р. Законом України від 28.11.2003 р. № 1352-IV) до 1 січня 2004 р. зупинено дію п. 7.7 ст. 7, пунктів 10.1 i 10.2 ст. 10 цього Закону в частині сплати до бюджету ПДВ щодо операцій з продажу товарів (робіт, послуг) власного виробництва, включаючи продукцію (крім підакцизних товарів), виготовлену на давальницьких умовах із власної сільськогосподарської сировини, за винятком операцій з продажу переробним підприємствам молока та м'яса живою вагою, що здійснюються сільськогосподарськими товаровиробниками незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, в яких сума, одержана від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, становить не менше 50 % загальної суми валового доходу підприємства (п. 11.29 ст. 11 Закону № 168/97-ВР).

Для новостворених сільськогосподарських товаровиробників різних форм власності питома вага сільськогосподарської продукції в загальній сумі валового доходу підприємства в поточному році визначається за даними звітного періоду.

Зазначені кошти залишаються в розпорядженні сільськогосподарських товаровиробників i використовуються ними на придбання матеріально-технічних ресурсів виробничого призначення. У разі нецільового використання акумульованих коштів вони стягуються до Державного бюджету України в безспірному порядку.

Порядок акумуляції та використання зазначених коштів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.99 р. № 271.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос