Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По каким причинам представленные налогоплательщиком декларация, расчет и пр. могут быть не признаны органом государственной налоговой службы налоговой отчетностью?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 24.09.2004
Утратил силу

? З яких причин подані платником податків декларація, розрахунок тощо можуть бути не визнані органом державної податкової служби як податкова звітність?

 

Відповідно до п. 1.11 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-ІІІ податкова декларація, розрахунок – це документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос