Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должны ли работники, принимающие налоговую отчетность, ставить отметки, подтверждающие факт представления налоговой отчетности, на экземпляре налогоплательщика?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 24.09.2004
Утратил силу

? Чи повинні працівники, які приймають податкову звітність, ставити відмітки, що підтверджують факт подання податкової звітності, на екземплярі платника податків?

 

Відповідно до наказу ДПА України від 07.08.2004 р. № 463 «Про затвердження Порядку комп'ютерної обробки звітних документів платників податків у ДПІ районного рівня» працівники підрозділів, які займаються прийманням та обробкою податкової звітності, повинні проставити на копії звітного документа, що залишається у платника, відмітку про прийняття звіту – штамп певного зразка «ОТРИМАНО» із зазначенням реєстраційного номера звіту та дати його прийняття, а сам штамп є індивідуальним для кожного інспектора, який приймає документи податкової звітності.

Нанесення на копію звітного документа платника (декларації, розрахунку, довідки тощо) штампа податкового інспектора, який прийняв звітність, або реєстраційного номера, під яким її зареєстровано в ДПІ, та дати подачі звітності або підпису інспектора i дати прийняття звітності, або усіх реквізитів здійснюється представником органу державної податкової служби на вимогу платника податків.

 

Опрос