Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Комментарий к постановлению правления Пенсионного фонда Украины от 29.07.2004 г. № 9-4 «О внесении изменений в Инструкцию о порядке исчисления и уплаты страхователями и застрахованными лицами взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование в Пенсионный фонд Украины»

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Комментарии от 25.08.2004
Утратил силу

 

Коментар

до постанови правління Пенсійного фонду України від 29.07.2004 р. № 9-4
«Про внесення змін до Інструкції про порядок обчислення i сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України»

 

Пенсійний фонд України вніс зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 р. № 21-1 та зареєстрованої в Мін'юсті України 16.01.2004 р. за № 64/8663 (далі – Інструкція).

Постанову правління Пенсійного фонду України від 29.07.2004 р. № 9-4 «Про внесення змін до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України», зареєстровану в Мін'юсті України 12.08.2004 р. за № 1010/9609, видано з метою приведення у відповідність з нормами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

До Інструкції внесено такі зміни. Зокрема, доповнено п. 4.8 Інструкції стосовно визначення розміру мінімального страхового внеску для застрахованих осіб, які працюють на підприємствах всеукраїнських громадських організацій інвалідів, де кількість інвалідів становить не менше 50 відсотків загальної чисельності працюючих, а саме для всіх застрахованих осіб, які працюють на таких підприємствах, мінімальний страховий внесок становить 6 відсотків мінімального розміру заробітної плати, установленої законом на той час, за який здійснюється розрахунок сум страхових внесків.

Уточнено пп. 5.1.5 п. 5.1 Інструкції стосовно сплати авансових платежів страхувальниками у пропорційних розмірах до сум здійснених виплат (виплати доходу) протягом базового звітного періоду.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос