Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

На время декретного отпуска сотрудницы на ее место был принят новый работник. Впоследствии эта должность была сокращена и работник уволен. Сотрудницу, которая находится в декрете, нет возможности перевести на другую работу, а должность ее сокращена. Как быть в такой ситуации?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 07.07.2004
Утратил силу

На час декретної відпустки співробітниці на її місце був прийнятий новий працівник. Згодом ця посада була скорочена і працівник звільнений. Співробітницю, яка перебуває в декреті, немає можливості перевести на іншу роботу, а посада її скорочена.

Як бути в такій ситуації?

  

Посилаючись на ст. 40 Кодексу законів в про працю (далі – КЗпП), юрист фірми «Баланс-Клуб» Тетяна Ноур зазначає, що у період перебування працівника у відпустці він не може бути звільнений з ініціативи власника. Тим більше, згідно зі ст. 184 КЗпП з ініціативи власника забороняється звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос