Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Действует ли на сегодня порядок уплаты НДС, установленный распоряжениями Кабмина № 105-р и № 106-р и постановлением Кабмина № 270?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 23.06.2004
Утратил силу

? Чи діє на сьогодні порядок сплати ПДВ, встановлений розпорядженнями № 105-р та № 106-р i постановою № 270?

 

Так, діє. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 р. № 541 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України i Національного банку України» поновлено дію розпоряджень Кабінету Міністрів України від 07.03.2002 р. № 105-р «Про заходи щодо забезпечення надходжень до державного бюджету податку на додану вартість від учасників оптового ринку електроенергії» та від 07.03.2002 р. № 106-р «Про заходи щодо забезпечення надходжень до державного бюджету податку на додану вартість за спожитий природний газ».

Цими нормативно-правовими актами передбачено відкриття учасниками оптового ринку електроенергії, постачальниками природного газу, газозбутовими i газотранспортними підприємствами у відповідних установах банків поточних рахунків із спеціальним режимом використання, на які повинні перераховуватися суми ПДВ з метою їх подальшого спрямування на розрахунки з бюджетом та постачальниками.

Крім того, поновлено також дію постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2002 р. № 270. Цією постановою було внесено зміни до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2000 р. № 892 «Про заходи щодо стабілізації роботи підприємств вугільної промисловості», яким передбачено відкриття у відповідних установах банків вугледобувними підприємствами – постачальниками вугільної продукції поточних рахунків із спеціальним режимом використання для розрахунків з ПДВ.

При цьому суми ПДВ, отримані від споживачів за поставлену вугільну продукцію, підприємства вугільної промисловості перераховують не пізніше наступного операційного дня на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий у відповідній установі банку, для розрахунків з ПДВ.

У міру надходження коштів на зазначений поточний рахунок платник податку спрямовує їх на сплату ПДВ до державного бюджету i на поточні розрахунки з постачальниками за поставлені в поточному місяці товари (роботи, послуги), необхідні для виробництва вугільної продукції, та з іншими кредиторами, визначеними пропорційно частці сум податкових зобов'язань з ПДВ, належних до сплати в державний бюджет, та сум податку, належних до сплати постачальникам, за підсумками місяця, що передує місяцю, в якому здійснювався такий розподіл.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос