Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как осуществляется прием на работу в период учета паспортов?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 07.05.2004
Утратил силу

Як здійснюється прийом на роботу в період обліку паспортів?

 

Як зазначає правовий інспектор профспілки хіміків Володимир Киба, спираючись на ст. 25 КЗпП України, «при прийомі особи на роботу нею подаються трудова книжка, паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Відсутність з поважних причин паспорта не може слугувати підставою для відмови прийняти особу на вакантну посаду з певним рівнем кваліфікації, якому відповідає ця особа».

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос