Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли лицо, занимающее на предприятии должность главного бухгалтера, одновременно выполнять еще и обязанности кассира?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 07.05.2004
Утратил силу

Чи може особа, яка обіймає на підприємстві посаду головного бухгалтера, одночасно виконувати ще й обов’язки касира?

 

На думку бухгалтера-експерта фірми «Баланс-Клуб» Нелі Привалової, «у чинних нормативно-правових документах не міститься норми, що забороняє особі, яка працює на посаді головного бухгалтера, виконувати обов’язки касира».

Спираючись на п. 4.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, автор робить висновок, що особа, яка працює головним бухгалтером, має право виконувати обов’язки касира, але за умови оформлення:   

договору про повну матеріальну відповідальність, пов’язану з виконанням обов’язків касира;

Опрос