Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Субъект предпринимательской деятельности получил лицензию на изготовление виноматериалов и вина. В связи с повышением платы за лицензию на изготовление алкогольной продукции и уменьшением объемов производства предприятие не может заплатить за лицензию надлежащую сумму. Не уменьшится ли в таком случае плата за лицензию?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.10.2003
Утратил силу

? Суб’єкт підприємницької діяльності отримав ліцензію на виготовлення виноматеріалів та вина. У зв’язку з підвищенням плати за ліцензію на виготовлення алкогольної продукції та зменшенням обсягів виробництва підприємство не може заплатити за ліцензію належну суму. Чи не зменшиться у такому випадку плата за ліцензію?

 

Згідно зі ст. 4 Закону України «Про державне регулювання виробництва i обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481/95-ВР (із змінами, внесеними Законом України від 22.05.2003 р. № 849-IV) річна плата за ліцензію на виробництво спирту етилового, коньячного, плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового плодового та алкогольних напоїв становить 25000 грн., а для підприємств первинного виноробства із середньорічними обсягами переробки сировини до 1,0 тис. т – 5000 грн.

Одночасно з видачею ліцензії орган виконавчої влади, уповноважений Кабінетом Міністрів України, видає суб’єкту підприємницької діяльності додаток до ліцензії, що містить перелік видів спиртів та алкогольних напоїв, які вправі виробляти суб’єкт підприємницької діяльності. У разі виключення із додатка переліку найменувань вина, тобто при виробництві виноматеріалів та переробці сировини до 1,0 тис. т, суб’єкт підприємницької діяльності може сплатити за ліцензію 5000 грн.

  

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос