Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие имеет в другом регионе филиал, на который получена копия лицензии. Но с учетом сезонности работы местонахождение филиала изменилось. Нужно ли получать новую копию лицензии?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 01.09.2003
Утратил силу

? Підприємство має філію в іншому регіоні, на яку отримано копію ліцензії. Але, враховуючи сезонність роботи, місцезнаходження філії змінено. Чи потрібно отримувати нову копію ліцензії?

(ДП «Прометей», Харківська обл.)

 

Держкомітет України з питань регуляторної політики та підприємництва листом від 14.01.2003 р. № 4-432-29/197 з порушеного питання повідомив наступне:

Що стосується зміни місцезнаходження філії ліцензіата, то Держкомітет України з питань регуляторної політики та підприємництва вважає, що в зазначеному випадку орган ліцензування повинен анулювати копію ліцензії, яку було видано філії ліцензіата для проведення господарської діяльності на підставі отриманої ліцензіатом ліцензії та видати нову копію ліцензії ліцензіату, а також внести відповідні зміни до ліцензійного реєстру.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос