Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

С какой суммы продажи товаров осуществляется расчет 10-процентной границы расходов на гарантийный ремонт: с НДС или без НДС?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 31.10.2002
Утратил силу

? Від якої суми продажу товарів здійснюється розрахунок 10-відсоткової межі витрат на гарантійний ремонт: із включенням сум ПДВ чи без?

(м. Київ)

 

Відповідно до пп. 5.4.3 п. 5.4 ст. 5 Закону України від 28.12.94 р. № 334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (у редакції Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР) зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 334/94-ВР) до валових витрат включаються будь-які витрати на гарантійний ремонт (обслуговування) або гарантійні заміни товарів, проданих платником податку, вартість яких не компенсується за рахунок покупців таких товарів, але не більше від суми, яка відповідає рівню гарантійних замін, прийнятих (оприлюднених) платником податку, але не вище 10 відсотків сукупної вартості таких товарів, що були продані та по яких не минув термін гарантійного обслуговування.

Згідно з пп. 4.2.1 п. 4.2 ст. 4 цього Закону суми акцизного збору, ПДВ, отримані (нараховані) підприємством у складі ціни продажу продукції (робіт, послуг), за винятком випадків, коли таке підприємство-отримувач не є платником ПДВ, не включаються до складу валового доходу.

Опрос