Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Возможно ли представление безбалансовыми отделениями и филиалами банковских учреждений реестров с копиями соответствующих документов, являющихся основанием для покупки иностранной валюты для клиентов на межбанковском валютном рынке Украины, в налоговые органы по месту учета таких филиалов (отделений)?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 22.10.2002
Утратил силу

? Чи можливе подання безбалансовими відділеннями та філіями банківських установ реєстрів з копіями відповідних документів, які є підставою для купівлі іноземної валюти для клієнтів на міжбанківському валютному ринку України, до податкових органів за місцем обліку таких філій (відділень)?

 

Листом ДПА України від 26.09.2002 р. № 14839/23-4217 визначено, що з метою посилення контролю за придбанням іноземної валюти та більш оперативного розгляду реєстрів заявок суб’єктів підприємницької діяльності на придбання іноземної валюти зазначені реєстри розглядаються податковим органом, де знаходиться на обліку установа (філія, відділення) уповноваженого банку, клієнт якої купує іноземну валюту в порядку, передбаченому Правилами здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України, затвердженими постановою Нацбанку України від 18.03.99 р. № 127 (зі змінами та доповненнями).

Водночас звернено увагу на те, що відповідно до пп. 2.2.1 п. 2.2 розділу другого Інструкції про порядок обліку платників податків, затвердженої наказом ДПА України від 19.02.98 р. № 80 (зі змінами та доповненнями), до платників податків, зокрема, відносяться філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податків, що не мають статусу юридичної особи, але розташовані на території іншої, ніж платник податків, територіальної громади.

Опрос