Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

На основании заключенного с налоговым органом договора организация розничной торговли осуществляет реализацию имущества, находящегося в налоговом залоге. Включается ли в сумму вознаграждения сумма НДС, начисляемая при предоставлении услуг по реализации заложенного имущества?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 22.10.2002
Утратил силу

? На підставі укладеного з податковим органом договору організація роздрібної торгівлі здійснює реалізацію майна, що перебуває в податковій заставі. Чи включається до суми винагороди сума ПДВ, яка нараховується при наданні послуг з реалізації заставленого майна?

 

База оподаткування операцій з продажу товарів, що перебувають у податковій заставі, визначається відповідно до ст. 4 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (зі змінами та доповненнями).

Статтею 6 зазначеного Закону передбачено, що ПДВ становить 20 відсотків бази оподаткування та додається до ціни товарів (робіт, послуг).

Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2002 р. № 538 затверджено Порядок стягнення коштів та продажу інших активів платника податків, які перебувають у податковій заставі.

Додатком 6 до зазначеного Порядку затверджено акт приймання-передачі заставлених активів підприємствам роздрібної торгівлі для подальшої реалізації. У даному акті зазначається початкова ціна продажу, а також сума винагороди організації роздрібної торгівлі. Така сума винагороди є складовою частиною при формуванні загальної ціни реалізації активів.

Опрос