Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В декларации по НДС за сентябрь 2001 г. в сумму налогового кредита не были включены суммы НДС по налоговым накладным, вовремя не выданным продавцом и ошибочно не учтенным налоговыми накладными. В январе 2002 г. получены налоговые накладные от продавцов и обнаружены неучтенные накладные. Как исправить обнаруженные ошибки?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 09.10.2002
Утратил силу

? У декларації з ПДВ за вересень 2001 р. до суми податкового кредиту не було включено суми ПДВ за податковими накладними, вчасно не виданими продавцем та помилково не врахованими податковими накладними. У січні 2002 р. отримано податкові накладні від продавців та виявлено невраховані накладні. Як виправити виявлені помилки? 

(Сумська обл.) 

 

За податковими накладними, вчасно не виданими продавцем та отриманими в січні 2002 р., а також за податковими накладними, виявленими в цьому ж місяці як помилково не враховані, помилки виправляються шляхом відображення цих сум ПДВ у податковій декларації за січень 2002 р. Згідно з пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168/97-ВР не дозволяється включення до податкового кредиту будь-яких витрат по сплаті податку, що не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями.

Слід зазначити, що у разі відмови продавця у видачі покупцю податкової накладної продавець зобов'язаний зменшити суму податкового кредиту поточного податкового періоду на суму податку, сплачену при продажу товару (робіт, послуг).

Опрос