Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Распространяется ли льготный порядок обложения НДС на операции по продаже научно-исследовательских и исследовательско-конструкторских работ, выполняемых как подрядными, так и субподрядными организациями?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 20.09.2002
Утратил силу

? Чи поширюється пільговий порядок обкладення ПДВ на операції з продажу науково-дослідних i дослідницько-конструкторських робіт, які виконуються як підрядними, так i субпідрядними організаціями?

(Л. Хорунжий, м. Київ)

 

Відповідно до пп. 5.1.22 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (із змінами та доповненнями) операції з оплати вартості фундаментальних досліджень, науково-дослідних i дослідницько-конструкторських робіт, які здійснюються за рахунок Держбюджету України, звільняються від обкладення ПДВ. 

Такі операції можуть бути звільнені від оподаткування ПДВ тільки тоді, коли одночасно виконуються дві умови: по-перше, такі роботи дійсно повинні відповідати вказаним у вищезазначеному Законі, а, по-друге, розрахунки за них повинні проводитися на відповідному рахунку бюджетної класифікації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос