Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок применения п. 8.5 ст. 8 Закона Украины «О порядке погашения обязательств плательщиков налогов перед бюджетами и государственными целевыми фондами» и какая ответственность предусмотрена за нарушение данного порядка?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 01.08.2002

? Який порядок застосування п. 8.5 ст. 8 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та яку відповідальність передбачено за порушення даного порядку?

(м. Київ)

 

Пунктом 8.5 ст. 8 Закону Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (далі – Закон № 2181-III), визначено, що платник податків, активи якого перебувають в податковій заставі, зобов’язаний письмово повідомити наступних кредиторів про таку податкову заставу та про характер i розмір забезпечених цією заставою зобов’язань. 

Отже, платник податків зобов’язаний повідомити свого контрагента безпосередньо після застосування права податкової застави.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос