Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Подлежат ли обложению подоходным налогом с граждан доходы граждан, полученные ими в результате отчуждения своего имущественного пая при выходе из коллективного сельскохозяйственного предприятия?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2002

? Чи підлягають оподаткуванню прибутковим податком з громадян доходи громадян, одержані ними внаслідок відчуження свого майнового паю при виході з колективного сільськогосподарського підприємства?

 

Згідно із Законом України від 14.02.92 р. № 2114 «Про колективне сільськогосподарське підприємство» (зі змінами та доповненнями) (ст. 7), об’єктами права колективної власності підприємства є земля, інші основні та оборотні засоби виробництва, грошові та майнові внески його членів, вироблена ними продукція, одержані доходи, майно, придбане на законних підставах. Об’єктами права власності підприємства є також частки у майні та прибутках міжгосподарських підприємств та об’єднань, учасником яких є підприємство.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос