Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли наклеивать акцизные марки на алкогольные напитки не только на производстве, а также в складских помещениях предприятий, которые их производят?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2002
Утратил силу

? Чи можна наклеювати акцизні марки на алкогольні напої не тільки на виробництві, а також у складських приміщеннях підприємств, що їх виробляють?

 

Відповідно до ст. 7 Закону України від 15.09.95 р. № 329/95-ВР «Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби» зберігання та транспортування на території України алкогольних напоїв, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка, забороняється.

Крім цього, алкогольні напої, не позначені українськими акцизними марками встановленого зразка, які зберігаються або транспортуються в товарних обсягах (крім товарів, призначених для вивезення за межі митної території України), розглядаються як такі, що призначені для реалізації на території України (п. 27 Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору i маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів).

Указом Президента України від 18.09.95 р. № 849/95 «Про запровадження марок акцизного збору на алкогольні напої та тютюнові вироби» встановлено, що придбані марки акцизного збору використовуються покупцями марок – виробниками алкогольних напоїв та тютюнових виробів безпосередньо в процесі виробництва для здійснення маркування (п. 7 Положення про марки акцизного збору).

Таким чином, наклеювання марок акцизного збору на алкогольні напої провадиться в приміщенні, де за технологічним процесом безпосередньо виготовляються алкогольні напої. При цьому готова продукція, обклеєна марками акцизного збору, повинна зберігатися в окремому ізольованому складському приміщенні. Марки акцизного збору повинні зберігатися як документи суворої звітності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос