Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Ограничивается ли размер коробок, в которые упаковывают пачки сигарет, или количество в коробках пачек сигарет, подлежащих маркированию акцизными марками в соответствии с законодательством?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2002
Утратил силу

? Чи обмежується розмір коробок, в які пакують пачки цигарок, або кількість у коробках пачок цигарок, які підлягають маркуванню акцизними марками відповідно до законодавства?

 

Згідно зі ст. 7 Закону України від 15.09.95 р. № 329/95-ВР «Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби» (далі – Закон № 329/95-ВР) виробники тютюнових виробів проводять маркування кожної пачки (упаковки) тютюнових виробів у такий спосіб, щоб акцизна марка розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару відповідно до Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Вищезазначеним Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.96 р. № 1284 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.98 р. № 1956), передбачено, що на тютюнові вироби марки акцизного збору наклеюються таким чином:

на пачки сигарет та цигарок серійного виробництва, сигар, сигарил, а також цигарок, упакованих у сувенірні коробки (незалежно від їх розміру), – так, щоб вони обов’язково розривалися під час відкривання;

на тютюнові вироби в упаковці, що підлягає обгортанню целофаном, – під целофан.

Відповідно до вимог Закону № 329/95-ВР наявність марки акцизного збору на пачці (упаковці) тютюнових виробів є однією з умов для ввезення на митну територію України i реалізації їх споживачам. Ввезення, зберігання, транспортування, прийняття на комісію з метою продажу та реалізація на території України тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка, забороняється.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос