Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как исчисляется средний доход для начисления выплат по страхованию на случай безработицы лиц, которые перед наступлением безработицы занимались предпринимательской деятельностью без создания юридического лица и уплачивали фиксированный налог путем приобретения патента?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 21.11.2001
Утратил силу

Як обчислюється середній дохід для нарахування виплат за страхуванням на випадок безробіття осіб, які перед настанням безробіття займалися підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи і сплачували фіксований податок шляхом придбання патенту?

 

Як зазначають начальник відділу страхування на випадок безробіття Мінпраці України Т. Устинова та головний спеціаліст Л. Слітинська, особи, про яких ідеться у запитанні, можуть на добровільних засадах сплачувати у повному обсязі страхові внески на випадок безробіття від суми доходу в розмірі, визначеному для добровільно застрахованих осіб. «Цей дохід визначається державними податковими органами за відповідною методикою, виходячи із розміру сплаченого фіксованого податку.» 

Обчислення середнього доходу для визначення розміру страхових виплат (зокрема допомоги по безробіттю) здійснюється згідно із п. 14 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням «виходячи із суми доходу, на який нараховувались страхові внески». 

Опрос