Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как исчислить среднедневную заработную плату для начисления выплат по страхованию на случай безработицы лицам, которым установлен суммированный учет рабочего времени?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 21.11.2001
Утратил силу

Як обчислити середньоденну заробітну плату для нарахування виплат за страхуванням на випадок безробіття особам, яким установлено підсумований облік робочого часу?

 

З огляду на те, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомогу по безробіттю розраховують у календарних днях, начальник відділу страхування на випадок безробіття Мінпраці України Т. Устинова та головний спеціаліст Л. Слітинська наголошують на необхідності «середню заробітну плату для цієї категорії осіб... привести до середньої за один календарний день». Вона обчислюється діленням «підсумованої за всі календарні місяці розрахункового періоду нарахованої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески або має бути сплачено страхові внески в разі заборгованості із заробітної плати, на кількість усіх календарних днів у розрахунковому періоді» за винятком святкових і неробочих днів, визначених у ст. 73 Кодексу законів про працю України.
 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос