Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как составить уточненную декларацию на уже уточненную?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 19.11.2001
Утратил силу

Підприємство має 13 філій, яким делеговане право виписування податкових накладних, ведення книг обліку продажу і придбань. У серпні 2001 року через помилку, допущену у червні однією з філій, підприємство подало уточнену декларацію з ПДВ за червень 2001 року. Але у вересні про помилку за той же період – червень повідомила інша філія.

Як скласти уточнену декларацію на вже уточнену?

 

Бухгалтер-експерт фірми «Баланс-Клуб» М. Чумасова стверджує, що, за загальним правилом, «якщо платником податків самостійно виявлені помилки у раніше поданій декларації, то він зобов'язаний подати нову (уточнену) декларацію, яка містить виправлені (уточнені) дані» (п. 5.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та п. 4.4 Порядку заповнення та подання податкової декларації по податку на додану вартість (далі – Порядок № 166)). 

Автор зазначає, що згідно з пп. 4.4.3 Порядку № 166 разом з уточненою декларацією подається довідка про суми ПДВ, які збільшили або зменшили податкові зобов'язання.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос