Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли предприятие с малыми объемами деятельности и однотипными операциями пользоваться самостоятельно разработанными журналами (регистрами) бухгалтерского учета, а не утвержденными Минфином?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 16.08.2001
Утратил силу

Чи може підприємство з малими обсягами діяльності та однотипними операціями користуватися самостійно розробленими журналами (реєстрами) бухгалтерського обліку, а не затвердженими Мінфіном?

 

«Так, може, – стверджує бухгалтер-експерт фірми «Баланс-Клуб» Л. Плєшонкова, – оскільки згідно з п. 5 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підприємство самостійно обирає форму бухгалтерського обліку як певну систему реєстрів обліку, порядку і способу реєстрації та узагальнення інформації в них з дотриманням єдиних принципів, установлених цим Законом, і з урахуванням особливостей своєї діяльності та технології обробки облікових даних.» 
 

«Баланс», 14 серпня 2001 р., № 33 (366), с. 46 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос