Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли частный предприниматель – плательщик единого налога, который ведет учет расходов по документам, в Книге ф. № 10 отразить убыток (в случае если выручки за квартал не было, а расходы понесены)? Налоговый инспектор говорит, что должно быть «по нулям». Так ли это?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 17.07.2001
Утратил силу

Чи може приватний підприємець – платник єдиного податку, який веде облік витрат за документами, у Книзі ф. № 10 відобразити збиток (у випадку якщо виручки за квартал не було, а витрати понесені)? Податковий інспектор говорить, що повинно бути «по нулях». Чи так це?

 

Бухгалтер-експерт фірми «Баланс-Клуб» І. Шевченко погоджується з думкою податківців, посилаючись на те, що згідно зі ст. 13 Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян» документально підтверджені витрати повинні бути безпосередньо пов’язані з отриманням доходу.

 Будь-які суми витрат підприємця до отримання доходу є його власним ризиком (ст. 1 Закону України «Про підприємництво»), а включаються до складу валових витрат звітного періоду і відображаються у Книзі обліку доходів і витрат виключно ті витрати, підкреслює І. Шевченко, які прямо відповідають отриманому у цьому звітному періоді доходу (додаток № 7 до Інструкції про прибутковий податок з громадян).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос