Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Подлежат ли отзыву из учреждений банков распоряжения о прекращении операций на дополнительных счетах предприятий-должников, принятые согласно требованиям Указа Президента Украины от 04.03.98 г. № 167, и можно ли использовать эту меру принудительного воздействия в дальнейшем?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.06.2001
Утратил силу

? Чи підлягають відкликанню з установ банків розпорядження про зупинення операцій на додаткових рахунках підприємств-боржників, прийняті згідно з вимогами Указу Президента України від 04.03.98 р. № 167, та чи можна використовувати цей захід примусового впливу надалі?

 

Розпорядження про зупинення операцій на всіх рахунках боржника, крім основного (абзац 1 ст. 8 Указу Президента України «Про заходи щодо підвищення відповідальності за розрахунки з бюджетами та державними цільовими фондами»), підлягають відкликанню у зв’язку з набранням чинності Законом України від 21.12.2000 р. № 2181-III «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».

Підпунктом 9.3.3 п. 9.3 ст. 9 зазначеного Закону передбачено новий Порядок застосування арешту активів, відповідно до якого арешт може бути накладено на активи строком до 96 годин від години підписання відповідного рішення керівником податкового органу. Продовження строку арешту активів платника податків можливе лише в разі звернення керівника відповідного податкового органу до арбітражного суду з відповідним поданням (за наявності достатніх підстав вважати, що звільнення активів з-під адміністративного арешту може загрожувати їх зникненням або знищенням). Арбітражний суд повинен прийняти відповідне рішення протягом 48 годин від моменту отримання зазначеного звернення.
 

Відповідь підготовлено за сприяння  

 

Ірини Давидової 

Заступника начальника управління планування та інформаційно-аналітичного забезпечення
Головного управління стягнення податкової
заборгованості ДПА України

 

«Вісник податкової служби України», червень 2001 р., № 22, с. 13 (http://www.visnuk.com.ua)

Дата підготовки 12.06.2001
Журнал «Вісник податкової служби України»

____________ 

До відома

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос