Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По какой ставке правильно исчислить сумму земельного налога для гаражно-строительного кооператива, если он расположен за чертой населенного пункта?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001
Утратил силу

? За якою ставкою правильно обчислити суму земельного податку для гаражно-будівельного кооперативу, якщо він знаходиться за межами населеного пункту?

(Запорізька обл.)

 

Закон України «Про плату за землю» (в редакції Закону України від 19.09.96 р. № 378/96-ВР із змінами і доповненнями) встановлює ставки земельного податку окремо для різних категорій земель, визначених ст. 2 Земельного кодексу України: зокрема, для земель сільськогосподарського призначення, земель населених пунктів та земель, які знаходяться за їх межами.

Так, відповідно до ст. 8 зазначеного Закону податок за земельні ділянки, надані за межами населених пунктів для підприємств промисловості, транспорту, зв’язку та інших галузей, за винятком сільськогосподарських угідь і земельних ділянок, наданих для залізничного транспорту, Збройних сил України та інших військових формувань, створених відповідно до законодавства України, справляється з розрахунку 5 відсотків грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

За даними Держкомітету України по земельних ресурсах середня грошова оцінка 1 га ріллі по Запорізькій області становить 4018 грн., а з урахуванням того, що грошова оцінка сільськогосподарських угідь, яку проведено станом на 01.07.95 р., підлягає індексації станом на 01.01.2000 р. на коефіцієнт 2,42, вона становитиме 9724 грн. за 1 га.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос