Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Взимается ли плата за земельные участки сельскохозяйственных угодий, подвергшиеся радиоактивному загрязнению?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001

? Чи справляється плата за земельні ділянки сільськогосподарських угідь, що зазнали радіоактивного забруднення?

 

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про плату за землю» (в редакції Закону України від 19.09.96 р. № 378/96-ВР із змінами i доповненнями) не справляється плата за сільськогосподарські угіддя зон радіоактивного забруднення територій, визначених ст. 2 Закону України від 27.02.91 р. № 791а-XII «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», із змінами i доповненнями (зон відчуження, безумовного (обов’язкового) відселення, гарантованого добровільного відселення i посиленого радіоекологічного контролю), за земельні ділянки, виключені із сільськогосподарського обороту, як передбачено ст. 49 Земельного кодексу України.
 


Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос