Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие после получения лицензии Нацбанка Украины на перечисление иностранной валюты за границу осуществило финансовую инвестицию за границу. Какие документы должны удостоверять факт осуществления инвестиции за границу?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001
Утратил силу

? Підприємство після отримання ліцензії Нацбанку України на перерахування іноземної валюти за кордон здійснило фінансову інвестицію за кордон. Які документи повинні засвідчувати факт здійснення інвестиції за кордон?

 

Згідно з п. 3.8 Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестиції за кордон, затвердженої постановою Правління НБУ від 16.03.99 р. № 122 та зареєстрованої в Мін’юсті України 26.04.99 р. за № 259/3552, власник ліцензії зобов’язаний у тижневий термін після фактичного здійснення інвестиції надіслати до Департаменту валютного регулювання, обласного управління та обслуговуючого банку повідомлення про фактично здійснену інвестицію згідно з додатками 4 або 5 до цієї Інструкції залежно від конкретної форми здійснення інвестиції, тобто шляхом перерахування коштів через український уповноважений банк або переміщення валютних цінностей через митний кордон України.

Інших документів, які підтверджують факт здійснення інвестиції за кордон, зазначеною Інструкцією не передбачено.

Разом з тим податкові органи, керуючись чинними конвенціями та угодами про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, можуть в установленому порядку звернутись до країни, куди внесено інвестицію, за необхідною інформацією щодо фактів внесення інвестиції та отримання резидентом України за межами України доходів (дивідендів), процентів тощо.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос