Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При осуществлении украинским предприятием переработки давальческого сырья, ввезенного иностранным заказчиком, остаются отходы от его переработки. Готовая продукция, произведенная из ввезенного иностранным заказчиком давальческого сырья, вывозится за пределы Украины. Влияет ли наличие отходов в данном случае на погашение векселя?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001
Утратил силу

? При здійсненні українським підприємством переробки давальницької сировини, ввезеної іноземним замовником, залишаються відходи від її переробки. Готова продукція, виготовлена із ввезеної іноземним замовником давальницької сировини, вивозиться за межі України. Чи впливає наявність відходів у даному випадку на погашення векселя?

 

Відповідно до п. 4 ст. 2 Закону України від 15.09.95 р. № 327/95-ВР «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах» у разі вивезення готової продукції в повному обсязі, передбаченому у контракті, за межі митної території України у період, зазначений у частинах другій, третій та дев’ятій цієї статті, вексель погашається i ввізне мито, податки та збори (крім митних зборів) не справляються.

Враховуючи зазначене, у разі вивезення готової продукції за межі митної території України, визначеної у контракті між замовником та виконавцем як кінцева готова продукція, та в повному обсязі, передбаченому у контракті, вексель погашається i ввізне мито, податки та збори (крім митних зборів) не справляються, незалежно від того, вивозяться чи реалізуються на митній території України відходи, що залишаються в процесі переробки давальницької сировини, якщо їх наявність обумовлено в контракті.

Опрос