Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Частная школа оказывает платные услуги по предоставлению неполного общего среднего образования. Деятельность осуществляет на основании соответствующей лицензии. Плата за обучение детей поступает от родителей. Имеет ли право такая школа пользоваться льготой по НДС?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001

? Приватна школа надає платні послуги з провадження неповної загальної середньої освіти. Діяльність здійснює за наявністю відповідної ліцензії. Плату за навчання дітей отримує від батьків. Чи має право така школа користуватися пільгою щодо ПДВ?

(Приватна школа «Еврика», м. Львів)

 

Відповідно до пп. 5.1.3 п. 5.3 ст. 5 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (із змінами та доповненнями) звільняються від обкладення ПДВ операції з надання послуг з вищої, середньої, професійно-технічної та початкової освіти закладами, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання таких послуг. Перелік послуг, на які поширюється пільговий режим, встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.98 р. № 61 «Про перелік послуг з вищої, середньої, професійно-технічної та початкової освіти, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість».

Оскільки ст. 4 Закону України від 13.05.99 р. № 651-XIV «Про загальну середню освіту» передбачає, що систему загальної середньої освіти складають загальноосвітні навчальні заклади всіх типів i форм власності, то за наявності у закладу освіти відповідного статистичного коду освіти та спеціального дозволу (ліцензії) на надання окремих видів освітянських послуг такі платні послуги можуть бути звільнені від ПДВ.
 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос