Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Освобождаются ли от обложения НДС услуги по довузовской подготовке, предоставляемые кружками политехнического лицея без наличия лицензии?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.03.2001
Утратил силу

? Чи звільняються від обкладення ПДВ послуги з довузівської підготовки, що надаються гуртками політехнічного ліцею без наявності ліцензії?

(Управління освіти, м. Севастополь)

 

Відповідно до пп. 5.1.3 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (із змінами та доповненнями) від обкладення ПДВ згідно з переліком, встановленим Кабміном України, звільняються операції з надання послуг з вищої, середньої, професійно-технічної та початкової освіти закладами освіти, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання таких послуг i послуг з виховання та освіти дітей будинками культури в сільській місцевості, дитячими музичними й художніми школами, школами мистецтв.

Перелік таких послуг затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.98 р. № 61 «Про перелік послуг з вищої, середньої, професійно-технічної та початкової освіти, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість».

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос