Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Планируем заниматься торговлей алкогольными напитками и табачными изделиями через сеть Интернет. Каковы требования в этом случае для получения лицензии?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.02.2001
Утратил силу

? Плануємо займатися торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами через мережу Інтернет. Які вимоги у цьому випадку для одержання ліцензії?

(ТОВ «Спрінт. Ком. Юей»)

 

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19.12.95 р. № 481 «Про державне регулювання виробництва i торгівлі спиртом етиловим, коньячним i плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами» роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності лише за наявності у них спеціальних дозволів (ліцензій).

Роздрібна торгівля алкогольними напоями здійснюється відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 р. № 854, однією з вимог яких є те, що суб’єкт господарювання (крім підприємств громадського харчування) повинен мати закрите приміщення торговельною площею не менше 20 м2, обладнане відповідним торговельно-технологічним устаткуванням тощо, а також складське приміщення.

Опрос