Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Занимаюсь предпринимательской деятельностью только в летний период. В соответствии с новым законом о лицензировании в райгосадминистрации мне сообщили, что независимо от того, постоянно ли я работаю, или у меня работа сезонная, за лицензию следует платить в полном объеме. На самом ли деле это так?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.02.2001
Утратил силу

? Займаюся підприємницькою діяльністю тільки у літній період. Відповідно до нового закону про ліцензування в райдержадміністрації мені повідомили, що незалежно від того, чи постійно я працюю, чи в мене робота сезонна, за ліцензію слід платити у повному обсязі. Чи дійсно це так?

(С. Локайчук, Кіровоградська обл.)

 

Дійсно, згідно із Законом України від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» термін дії ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності повинен бути не меншим, ніж три роки.

Поряд з тим плата за ліцензію – разовий платіж, що вноситься суб’єктом господарювання за одержання ліцензії після прийняття рішення про видачу ліцензії. Іншого чинним законодавством не передбачено.

Опрос