Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Занимаюсь предпринимательской деятельностью только в летний период. В соответствии с новым законом о лицензировании в райгосадминистрации мне сообщили, что независимо от того, постоянно ли я работаю, или у меня работа сезонная, за лицензию следует платить в полном объеме. На самом ли деле это так?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.02.2001
Утратил силу

? Займаюся підприємницькою діяльністю тільки у літній період. Відповідно до нового закону про ліцензування в райдержадміністрації мені повідомили, що незалежно від того, чи постійно я працюю, чи в мене робота сезонна, за ліцензію слід платити у повному обсязі. Чи дійсно це так?

(С. Локайчук, Кіровоградська обл.)

 

Дійсно, згідно із Законом України від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» термін дії ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності повинен бути не меншим, ніж три роки.

Поряд з тим плата за ліцензію – разовий платіж, що вноситься суб’єктом господарювання за одержання ліцензії після прийняття рішення про видачу ліцензії. Іншого чинним законодавством не передбачено.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос