Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли получать лицензии для реализации налогового залога (спирт, ликеро-водочные изделия, газ, медицинские препараты и др.)?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 25.04.2002
Утратил силу

? Чи необхідно отримувати ліцензії для реалізації податкової застави (спирт, лікеро-горілчані вироби, газ, медичні препарати тощо)?

 

Статтею 9 Закону України від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» визначено види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Крім того, ліцензування банківської та зовнішньоекономічної діяльності та каналів мовлення, у сфері електроенергетики та використання ядерної енергії, у сфері інтелектуальної власності здійснюється згідно з законами, що регулюють відносини у цих сферах.

Для здійснення підприємницької діяльності, що ліцензується, необхідно отримати відповідну ліцензію та дотримуватись певних умов та правил здійснення даного виду діяльності (ліцензійні умови), які встановлює Кабінет Міністрів України або уповноважений ним орган.

Без ліцензії, що видається уповноваженим органом виконавчої влади, визначені Законом види підприємницької діяльності здійснюватися не можуть.

Опрос