Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Облагаются ли налогом на добавленную стоимость операции по продаже «старых» (бывших в употреблении) книг отечественного производства, взятых на комиссию у физических лиц?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 16.11.2000
Утратил силу

Чи обкладаються податком на додану вартість операції з продажу «старих» (які були у вжитку) книг вітчизняного виробництва, взятих на комісію у фізичних осіб?

 

Аудитор Юрій Знайко вважає, що діяльність платника податків, який реалізує прийняті від фізичних осіб, не зареєстрованих платниками ПДВ, книги вітчизняного виробництва, що були у вжитку, характеризується згідно із п. 1.4 Закону України «Про податок на додану вартість» як надання комісійних послуг, а отже на нього поширюються норми п. 4.7 Закону про ПДВ, якими передбачено, що при комісійній торгівлі товарами, котрі були у вжитку, база оподаткування визначається не за загальними правилами (тобто виходячи з договірної (контрактної) або звичайної ціни операції), а на пільгових умовах, виходячи з розміру комісійної винагороди (розмір цієї винагороди має бути узгоджений з комітентом).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос