Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Известно, что доход, который облагается подоходным налогом с граждан, исчисляется без копеек, которые не округляються, а отбрасываются. Нужно ли отбрасывать копейки, или следует учитывать полностью всю сумму дохода рабочих, которые работают по совместительству или по трудовому договору?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 16.11.2000
Утратил силу

? Відомо, що дохід, який обкладається прибутковим податком з громадян, обчислюється без копійок, які не округлюються, а відкидаються. Чи потрібно відкидати копійки, чи слід враховувати повністю всю суму доходу робітників, які працюють за сумісництвом або за трудовим договором?

(Запорізька обл.)

 

Сукупний оподатковуваний дохід для обчислення прибуткового податку приймається у цілих гривнях, десяті та соті частини гривні відкидаються. Прибутковий податок визначається у цілих гривнях, десяті та соті частини гривні (копійки) округлюються до цілої гривні, якщо вони перевищують 1/2 частину гривні, тобто 50 копійок (п. 2.2 Інструкції про прибутковий податок з громадян, затвердженої наказом ГДПІ України від 21.04.93 р. № 12, зареєстрованим у Мін’юсті України 09.06.93 р. за № 64 із відповідними змінами та доповненнями).
 

Опрос