Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как должны действовать учреждения банков в случае, если по счету физического лица – нерезидента осуществляются операции, а срок действия документов, подтверждающих законность пребывания нерезидента на территории Украины, закончился?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 30.10.2000
Утратил силу

Як повинні діяти установи банків у разі, якщо за рахунком фізичної особи – нерезидента здійснюються операції, а строк дії документів, які підтверджують законність перебування нерезидента на території України, закінчився? 

 

Відповідно до Інструкції про порядок відкриття та використання рахунків у національній та іноземній валюті «установи банків управі вимагати від фізичних осіб – нерезидентів поновлення чи продовження дії документів, які підтверджують законність їхнього перебування на території України». 

____________
Відповідь підготовлено відділом досліджень, розробки нових схем розрахунків та контролю за їх запровадженням управління методології та організації безготівкових розрахунків департаменту платіжних систем НБУ. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос