Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Целесообразно ли введение дорогостоящих кассовых аппаратов на рынках с малой численностью торговых мест?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 30.10.2000
Утратил силу

? Чи доцільно запровадження касових апаратів на ринках з малою чисельністю торговельних місць, оскільки вони дорого коштують?

 

Згідно з Указом № 761/99 ринковий збір сплачується до початку торгівлі через касовий апарат адміністрації ринку. На підставі касового чека про сплату ринкового збору особі надається місце для торгівлі.

Звичайно, що використання стаціонарних касових апаратів на ринках з кількістю торговельних місць меншою ніж 20 не має сенсу. Разом з тим до Державного реєстру електронних контрольно-касових апаратів внесено портативні касові апарати з автономним живленням, які доцільно застосовувати на ринках з невеликою кількістю торгуючих. Наприклад, апарати «МІNI 500.03 МЕ», «МІNI 500 МЕ», «КРОХА» за обсягом фіскальної пам’яті не поступаються кращим закордонним зразкам, працюють у температурних режимах від мінус 300С до + 400С, вага – від 0,5 до 0,95 кг, ціна – від 1000 до 1200 грн.
 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос