Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В прессе приводится много противоречивых разъяснений относительно учета выручки от реализации для определения ставки единого налога для рынков, перешедших на упрощенную систему налогообложения, учета и отчетности согласно Указу Президента Украины от 03.07.98 г. № 727/98 «Об упрощенной системе налогообложения, учета и отчетности субъектов малого предпринимательства». Должен ли рынок как субъект малого предпринимательства, перешедший на упрощенную систему налогообложения, для определения ставки единого налога включать сумму рыночного сбора в выручку от реализации продукции (товаров, работ, услуг)?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 30.10.2000
Утратил силу

? У пресі надається багато роз’яснень, які суперечать одне одному, щодо врахування виручки від реалізації для визначення ставки єдиного податку для ринків, що перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності згідно з Указом Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва». Чи повинен ринок як суб’єкт малого підприємництва, який перейшов на спрощену систему оподаткування, для визначення ставки єдиного податку включати суму ринкового збору до виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)?

 

Декретом Кабінету Міністрів України від 20.05.93 р. № 56-93 «Про місцеві податки i збори» визначено, що платниками готельного збору є особи, які проживають у готелях, а адміністрація готелю лише справляє i перераховує його у повному обсязі до бюджету органу місцевого самоврядування. Відповідно до Указу Президента України від 28.06.99 р. № 761/99 «Про впорядкування механізму сплати ринкового збору» ринковий збір – це плата за право займання місця для торгівлі на ринках усіх форм власності, що сплачується до початку торгівлі через касовий апарат адміністрації ринку, яка, у свою чергу, перераховує кошти у розмірі 100 відсотків до відповідного місцевого бюджету.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос