Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Спешите подать заявление...

ЛІГА:ЗАКОН
Статьи от 12.09.2000
Утратил силу

Поспішайте подати заяву...

 

Бухгалтер-експерт Видавничого будинку «Фактор» О. Руденок розглядає ситуацію, коли у суб'єктів підприємницької діяльності, що вирішили зареєструватися як платники ПДВ, податкові зобов'язання виникають ще до подання відповідної заяви до податкових органів, або в період часу між датою подання заяви та датою одержання Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість.

Автор зазначає, що порядок відображення таких податкових зобов'язань досі остаточно не з'ясовано, не дивлячись на вихід нового Положення про реєстр платників податку на додану вартість та нової форми Свідоцтва. Зокрема, новим Положенням не передбачено механізм надання інформації суб'єктом підприємницької діяльності про виникнення податкових зобов'язань і відсутні будь-які коментарі з боку ДПАУ з цього питання. А суб'єктам підприємницької діяльності і досі видаються свідоцтва про реєстрацію платників ПДВ старого зразка.

О. Руденок вважає, що податкові зобов'язання, які виникли до подання заяви, мають бути враховані при обчисленні податкових зобов'язань. Причому за той період, в якому підприємство зобов'язане подати заяву з метою реєстрації як платника ПДВ (для новоствореного суб'єкта підприємницької діяльності – це перший місяць після реєстрації, для вже існуючого – той місяць, в якому обсяг оподатковуваних операцій досяг «критичної» точки). Автор наголошує на важливості вчасного подання заяви. 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос