Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Контроль за правильностью составления первого раздела актива бухгалтерского Баланса (в соответствии с ПБО 2)

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Статьи от 12.09.2000
Утратил силу

Контроль за правильністю складання
 першого розділу активу бухгалтерського Балансу
 (відповідно до ПБО 2)

 

Порядок складання бухгалтерського Балансу встановлено Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 2 (далі – ПБО 2) «Баланс», затвердженим наказом Мінфіну України від 31.03.99 р. № 87, зареєстрованим у Мін'юсті України 21.06.99 р. за № 396/3689.

Відповідно до п. 2 ст. 11 Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон про бухгалтерський облік) фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності та суб'єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавства) включає: Баланс, Звіт про фінансові результати, Звіт про рух грошових коштів, Звіт про власний капітал та примітки до звітів.

Для складання фінансової звітності звітним періодом є календарний рік. Проміжна звітність складається щокварталу наростаючим підсумком з початку звітного року в складі Балансу та Звіту про фінансові результати. Баланс складається станом на кінець останнього дня кварталу (року).

Відповідно до Порядку подання фінансової звітності (п. 2), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, фінансова звітність подається органам, до сфери управління яких належать підприємства, трудовим колективам на їх вимогу, власникам (засновникам) відповідно до установчих документів, а також згідно із законодавством – іншим органам та користувачам, зокрема органам державної статистики.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос