Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применялась ли Конвенция между Правительством Украины и Правительством США об избежании двойного налогообложения в 1998–1999 гг.?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 12.09.2000

? Чи застосовувалась Конвенція між Урядом України і Урядом США про уникнення подвійного оподаткування в 1998–1999 рр.?

 

Конвенцію між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи та капітал було підписано 4 березня 1994 р. Вона була ратифікована Верховною Радою України 26 травня 1995 р. (Закон України від 26.05.95 р. № 180/95-ВР).

Відповідно до п. 2 ст. 29 Конвенції вона набирає чинності у день обміну ратифікаційними грамотами. Обмін ратифікаційними грамотами відбувся у м. Києві 5 червня 2000 р. Таким чином, Конвенція набрала чинності 5 червня 2000 р., і її положення повинні застосовуватись стосовно податків, що стягуються у джерела з дивідендів, процентів або роялті, – з 1 липня 2000 р.; стосовно інших податків – з 1 січня 2001 р.

Таким чином, до 1 липня 2000 р. (для податків на дивіденди, проценти та роялті) та до 1 січня 2001 р. (для інших податків) у відносинах між Україною та США застосовуються положення Конвенції між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Сполучених Штатів Америки з питань оподаткування, яку було підписано 20 червня 1973 р., оскільки застосування положень акта, який не набрав чинності, є неможливим.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос