Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применяется ли Конвенция об избежании двойного налогообложения между Правительством Украины и Правительством Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 12.09.2000
Утратил силу

? Чи застосовується Конвенція про уникнення подвійного оподаткування між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії?

 

Державна податкова адміністрація України доводить до відома і керівництва в роботі всіх податкових служб України інформацію Служби Внутрішніх Доходів Великобританії від 12.01.2000 р. про те, що острів Джерсі не підпадає під дію пп. а) п. 1 ст. 3 Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, оскільки він не належить до податкової юрисдикції Великобританії, тому положення вищеназваної Конвенції не поширюється на осіб, які зареєстровані та/або перебувають на острові Джерсі.

Таким чином, зазначена Конвенція між Урядом України і Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії не поширюється на осіб, які зареєстровані на цьому острові.

 

Відповідь підготовлено

  

Ю. В. Гладуном 

Начальником Управління міжнародних зв'язків ДПА України 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос