Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Включаются ли в валовые расходы торговой организации товарные остатки, включая торговые наценки, не оплаченные покупателями до 01.07.97 г., по дате продажи таких товарных остатков в соответствии с п. 22.14 ст. 22 Закона Украины от 22.05.97 г. № 283/97-ВР «О налогообложении прибыли предприятий» (с изменениями и дополнениями)?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 27.06.2000

? Чи включаються до валових витрат торговельної організації товарні залишки, включаючи торговельні націнки, не оплачені покупцями до 01.07.97 р., по даті продажу таких товарних залишків відповідно до п. 22.14 ст. 22 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (зі змінами та доповненнями)?

(КП «Аптека «Барвінківська», Харківська обл.)

 

Пунктом 22.14 ст. 22 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (зі змінами та доповненнями) встановлено, що витрати платників податку, що відносяться до складу валових витрат згідно з цим Законом, здійснені до 1 липня 1997 року i не віднесені на собівартість реалізованої продукції (робіт, послуг) на 1 липня 1997 року, по залишках готової продукції на складах i товарах (роботах, послугах), відвантажених (виконаних, наданих), а для торговельних організацій по товарних залишках, включаючи торгові націнки, i не оплачених покупцями до 1 липня 1997 року, включаються до валових витрат по даті продажу таких товарів (робіт, послуг). 

Інші витрати виробництва (обігу), здійснені до 1 липня 1997 року, включаються до складу валових витрат звітних (податкових) періодів 1997 року.

Порядок віднесення витрат платника податку, зазначених в абзацах другому, третьому цього пункту, до складу його валових витрат визначається Мінфіном України з урахуванням положень цього Закону.

Відповідно до п. 1 наказу Мінфіну України від 26.02.2000 р. № 43 «Про включення до валових витрат», зареєстрованого в Мін’юсті України 13.03.2000 р. за № 169/2609, вартість відвантаженої продукції, товарів, виконаних робіт i наданих послуг, що становила на 1 липня 1997 року сальдо рахунку 45 «Товари відвантажені, виконані роботи i послуги», включається до валових витрат того звітного (податкового) періоду, на який припадає дата оплати вартості відвантаженої продукції (робіт, послуг).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос