Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каким образом предприятие с иностранными инвестициями может получить марки акцизного сбора на импортные алкогольные напитки и табачные изделия?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 25.01.2000
Утратил силу

? Яким чином підприємство з іноземними інвестиціями може отримати марки акцизного збору на імпортні алкогольні напої та тютюнові вироби?

 

Відповідно до Закону України від 18.11.99 р. № 1243-ХІV «Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України «Про акцизний збір» («Голос України» від 14.12.99 р. № 232 (2234)) суб’єкт підприємницької діяльності, створений у формі підприємства з іноземною інвестицією, право якого на звільнення від оподаткування податками, зборами (обов’язковими платежами) було підтверджено рішенням суду (арбітражного суду), визначається як податковий агент. Такий податковий агент уповноважений нараховувати, стягувати акцизний збір з його платників та вносити його до бюджету i не має права придбавати марки акцизного збору.

Суб’єкти підприємницької діяльності, створені у формі підприємств з іноземною інвестицією, що не визнаються податковими агентами згідно із статтею 1 вищезазначеного Декрету та які імпортують на митну територію України алкогольні напої та тютюнові вироби, є платниками акцизного збору відповідно до вимог ст. 2 Декрету та ст. 2 Закону України від 15.09.95 р. № 329/95-ВР «Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби». За таких умов на цих суб’єктів поширюються вимоги чинних законодавчих та нормативних актів щодо акцизного збору та продажу марок акцизного збору, згідно з якими сплата акцизного збору в повному обсязі є однією з умов для одержання акцизних марок.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос