Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие продает гробы местному похоронному бюро. Освобождаются ли от обложения НДС эти операции?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 25.01.2000

? Підприємство продає труни місцевому похоронному бюро. Чи звільняються від оподаткування ПДВ ці операції?

(м. Знам'янка, Кіровоградська обл.)

 

Відповідно пп. 5.1.15 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» звільняються від оподаткування операції щодо надання послуг з поховання будь-яким платником податку за переліком, установленим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.98 р. № 734.

Зокрема, згідно із зазначеною постановою, до переліку послуг з поховання включено операції з продажу стандартних трун.

Таким чином, операції з продажу стандартних трун будь-яким платником податку звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос